Akademia położnej

Witamy w Akademii Położnej,
w tym miejscu możesz skorzystać z informacji, które dotyczą opieki okołoporodowej nad kobietą, noworodkiem i niemowlęciem, m.in. żywienia niemowląt.  
Prezentujemy tutaj artykuły pisane przez specjalistów takich jak prof. Bożena Kociszewska-Najman – Kierownik Kliniki Neonatologii, Wydział Nauk o Zdrowiu Warszawski Uniwersytet Medyczny czy dr n. med. Beata Pawlus - Konsultant Województwa Mazowieckiego ds. Neonatologii, Kierwonik Oddziału Neonatologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie.


Zamieszczamy też nasz Magazyn Nowoczesnej Pielęgniarki i Położnej Natal Serwis, który wydajemy już od 2004 roku, natomiast teraz udostępniamy go również Użytkownikom portalu HiPP Expert w postaci interaktywnej oraz PDF do pobrania.


Chcemy Wam pomóc być na bieżąco z tematami, które są dla Was ciekawe i potrzebne do pełnienia obowiązków w pracy. Dlatego będziemy wdzięczni za dzielenie się z nami swoimi potrzebami w zakresie tematów, które są dla Was interesujące. To pozwoli nam dostosowywać treści zamieszczane w tym miejscu oraz w Natal Serwisie, do Waszych oczekiwań. Piszcie do nas na adres: hippexpert@hipp.pl