Dzień dobry,

cieszymy się, że tutaj jesteś. Wypełnij formularz i zyskaj dostęp do unikalnych treści. Dzięki rejestracji uzyskasz m.in. dostęp do: fachowej literatury, najnowszych badań, webinarów.

Pozdrawiamy ciepło

Zespół HiPP

* podanie danych oznaczonych gwiazdką jest niezbędne do zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług Konta w portalu HiPP Expert na zasadach wskazanych w Regulaminie Portalu.

Informujemy, że wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne. Wyrażone zgody mogą zostać wycofane w każdym czasie (poprzez wysłanie informacji na adres odo@hipp.pl lub w inny sposób wskazany w informacji o przetwarzaniu danych osobowych i/lub Polityce Prywatności). Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność przetwarzania danych dokonanego przed cofnięciem danej zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w postaci imię i nazwisko, adres e-mail rodzaj miejsca pracy, specjalizacja, numer telefonu, jeśli został podany, przez „HiPP POLSKA" sp. z o.o. w celu prowadzenia działań marketingowych.

Administratorem danych osobowych w postaci imienia i nazwiska oraz adresu korespondencyjnego jest "HiPP POLSKA" sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Giełdowej 1 (NIP: 5260033068). Dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnych próbek produktów, literatury fachowej, materiałów informacyjnych i naukowych. Przysługuje Ci prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo przenoszenia danych, a także do wycofania zgody w zakresie w jakim jej udzielono. Przysługuje Ci także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych  

* pola obowiązkowe
PAMIĘTAJ! Zajrzyj do maila, aktywuj konto!
Bezpieczne transfery danych z szyfrowaniem danych.